Úvodní strana   >   Trénink

MOTTO:

„... TAK JAKO NEEXISTUJE ČASOVÉ OMEZENÍ "CESTY" / DO /, NEEXISTUJE ZAČÁTEK A KONEC TRÉNINKU ...“

Rozvrh-judo-2016-2017_orezane  

(pro zvetšení rozklikni obrázek)  

.

Trénink

Indiviudální trénink

Nabízíme možnost individuálního tréninku. Tyto hodiny jsou určeny pouze pro zájemce z řad závodníků, kteří si chtějí dát k tréninku něco navíc a příjdou na tento trénink s tím, že budou 45 minut na sobě tvrdě pracovat. Tréninky budou zaměřeny především na techniku. Přihlašovat se může v rezervačním systému vždy jedna dvojice na jeden týden. Pro případ, že bude zájemců více, nelze se přihlásit na dva a více týdnů za sebou (je třeba dát prostor všem). Jestliže nebudete moci přijít (nemoc, škola apod.), prosím omluvte se, odhlašte se a neblokujte časy ostatním.

Kdy: pátek od 16.00-16.45 (změny termínu budou řešeny individuálně)

.

.

NEDĚLNI a ÚTERNÍ KRUHÁČEK  aneb připrav se do plavek:

Kruhový trénink je určen pro všechny zájemce z řad dospěláků, juniorů a dorostu, kteří si chtějí pravidelně zacvičit a vylepšit si tak svou kondici. Nabídka platí i pro nejudisty a nečleny (nutná rezervace).

Průběh lekce: Rozcvičení, zahřátí, 12 stanovišť z různými cviky na celé tělo (budou se měnit v průběhu lekcí), 40 min., uvolnění, protažení

Maximální možný počet přihlášených: 12

Proto si v rezervaci můžete vybírat z 12 časů (0:00 až 12).

Začátek bude vždy od 19:00 hod do 20:00

Dobrovolný členský příspěvek na činnost: 20 Kč/lekce (uhrazením tohoto členského příspěvku se stáváte na jednu hodinu (den úhrady= hodina slávy :-) ) členem našeho spolku)

POSTUP REGISTRACE:

V dolním menu najdete odkaz na Registraci. Zaregistrujete, příhlásíte a poté vám bude  v rezervačním kalendáři, který vidíte na našich stránkách, umožněno se rezervovat na příslušnou lekci.

.

Randorové tréninky

 

BRNO VODOVÁ 2019

 

14.1.

18.2.

11.3.

15.4.

20.5.

10.6.

 

 

BLUČINA

20.2.2019 (randorový trénink)

4.-5.5. (společné soustředění - ještě upřesníme)

 

 

OPAVA 

 

.

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)