Úvodní strana   >   Informace   >   VÝSLEDKY   >   Školní rok 2023/2024

Školní rok 2023/2024

MVC Kroměříž (18.5. 2024)

Matěj Veselý  - 1. místo

Viktorie Veselá - 3. místo

Vítek Veselý - bez

.

Austria cup Zeltweg (11.5.-12.5 2024)

 

 

.

Matěj Veselý (U14, +66) - zlatý ????

 

Lucie Dvořáková (U14, do 36) - stříbrná ????

 

Adam Bauer (U14, do 30) - bronzový????

 

Petr Dvořák (U18, do 60kg) - bronzový????

 

Hynek Lukas (U14, do 42kg) - 7

.

 

Trilobit cup (5.5. 2024)

Lucie Dvořáková - zlatá ????
Matěj Veselý - zlatý????
Tomáš Horňák - stříbrný ????
Adam Bauer, Hynek Lukas a Michal Štrubl - bronzoví ????
.

 

Velká cena Blansko (27.4. 2024)

1. místa
Štěpán Tylč
Matěj Veselý
Lucie Dvořáková
Jan Kulíšek
.
2. místa
Lukáš Veselý
Hynek Lukas
Vít Veselý
.
3. místa
Lukáš Vebr
Jan Žák
Jiří Vilímek
.
5. místo
Tobiáš Štrubl

 

.

 

Velká cena Prostějova (13.4.-14.4. 2024)

Lucka Dvořáková -1

Viky Romanová -1 (U18)

Honza Žák - 1

Lukáš Veselý -1

Adam Bauer - 1

Štěpán Tylč - 2

Péťa Dvořák -2

Sofie Pastorková - 2 (U18)

Péťa Korber - 5

Lukáš Vebr -7

Sofie Pastorková - bramborová (U16)

Jan Kulíšek - 7

Michal Štrubl - 7

Tobias Štrubl - 7

Marek Raus - bez

Vojta Čech - bramborová

Tomáš Horňák - bez

David Horňák - bez

Umístění v kategorii U14 jako tým: 3. místo

V katergorii FU18 holky dosáhli na 2. místo za JK Levice.

V celkovém hodnocení za všechny kateegorie jsem dosáhli na 6. místo z 55 klubů

.

Evropský pohár cadetů Šamorín – (24.3.2024)

 

3. místo - Adam Jakš

.

 

 

Turnaj přípravek Brno – (23.3.2024)

 

1. místo - Lukáš Veselý

2. místo - Jan Kulíšek, David Horňák

3. místo - Vojtěch Čech, Marek Raus, Štěpán Tylč, Pavel Gajdičiar

.

Český pohár Ostrava – (16.-17.3.2024)

Matěj Veselý – 1. místo

Adam Jakš - 2.místo

Lucie Dvořáková – 3. místo

Adam Bauer – 2. místo

Sofie Pastorková – 9. místo

.

 

Turnaj přípravek v Prostějově (24.2.2024)

 

Jan Žák - 1.místo

 

Lukáš Veselý - 1.místo

 

Vít Veselý - 2. místo

 

Vojtěch Čech - 2. místo

 

Michal Štrubl - 2. místo

 

Viktorka Veselá - bez

 

Marek Raus - 4.místo

.

Mezinárodní turnaj ve Vídni (24.2.2024)

 

Matěj Veselý - 2.místo (2/1)

 

Lucie Dvořáková - 3.místo (4/1)

 

Adam Bauer - 4.místo (0/3)

 

Hynek Lukas - bez (1/1)

 

 

Mistrovství České republiky kat. U18 - Brno (25.2.2024)

 

Sofie Pastroková - (0/1)

 

Petr Korber - (0/1)

Petr Dvořák - 3. místo (4/1)

 

 .

 

 

Slezský pohár Opava – 17.2.2024

Matěj Veselý – 1. místo

Lucie Dvořáková – 1. místo

Adam Bauer – 1. místo

Lukáš Veselý – 1. místo

Jan Žák – 1. místo

Sofie Pastorková – 5. místo

.

Líšeňský pohár - 10. 2. 2024

David Horňák - 1.místo

Lucie Dvořáková - 1.místo

Adam Bauer - 1. místo

Tomáš Horňák - 3. místo

 

.

Turnaj přípravek v Brně 28.1.2024

Jan Žák - 2. místo

Jan Kulíšek - 2.místo

Lukáš Vebr - 2. místo

Tomáš Horňak -3. místo

Vojtěch Čech - 3. místo

David Kiša - 4. místo

Jiří Vilímek - 4. místo

David Horňak - 4. místo

Míra Korber - 5. místo

Lucie Dvořáková - 1. místo

Sofie Pastorková - 1. místo

Vít Veselý - 1. místo

Matěj Veselý - 1. místo

Adam Bauer - 1. místo

Lukáš Veselý - 1.místo

.

 

 

Mezinárodní velká cena České Třebové 21.1.2024

1. místo - Lucie Dvořáková
3. místo - Adam Bauer
.

Mezinárodní velká cena Prostějov -  20.1.2024

2. místo - Adam Jakš
5. místo - Petr Dvořák
.

Mezinárodní turnaj v Bielsko Biala -  13.1.2024

1. místo - Kristýna Dvořáková,
2. místo - Adam Bauer,
3. misto - Lucie Dvořáková a Petr Dvořák,
7. místo - Petr Korber,
9. místo - Hynek Lukas

.

Pražský adventní pohár -  2.12.2023

Kategorie U12:
Lucie Dvorakova - 1.misto
Kristyna Dvorakova - 1.misto
Adam Bauer - 4.misto
.
Kategorie U14:
Tomas Hornak - 5.misto
Hynek Lukas - 7.misto
Mirek Korber - bez
.
Kategorie U16:
Sofie Pastorkova - 3.misto
Kategorie U18:
Petr Korber - 2.misto
.
Kategorie zeny:
Natalija Dvorakova - 2.misto
.

Vánoční turnaj Mohelnice 25.11.2023

Matěj Veselý - 1.místo
Jan Žák - 1.místo
Vít Veselý - 3.místo

 

.

 

 

Šampionát Moravy mláďat - Veselí nad Moravou 18.11.2023

Lukáš Veselý - Šampión Moravy
Lucie Dvořáková - Šampiónka Moravy
Týna Dvořáková - 2.místo
Marek Raus - 2.místo
Adam Bauer - 2.místo
Melanie Šťastná - 2. místo
Jan Kulíšek  3. místo
Lukáš, Tobiáš, David a Honzík dnes bez, ale bojovali, fandili a pomáhali a to se cení
Všem gratulujeme !!!

.

Turnaj pro děti Kostice 11.11.2023

Lucie Dvořáková - 1. místo

Kristýna Dvořáková - 1. místo

.

Mistrovství ČR dorostu (U16)  5.11.2023

Petr Dvořák - 1. místo

.

Koroška open (Slovinsko) 22.10.2023

Adam Jakš - 5. místo

.

Evropský pohár kadetů Berlín 15.10.2023(Německo)

Adam Jakš - 5. místo

.

PČR družstev starších žáků

Matěj Veselý - 3.místo (startoval za družstvo SKKP Brno)

.

Velká cena Olomouce v Prostějově (30.9.2023)

Petr Korber - 3.místo
Sofie Pastorková 2.místo
Lucie Dvořáková - 1.místo
Týna Dvořáková - 1. místo
Tomáš Horňák - 3.místo
Tobiáš Štrubl - 3.místo
Jan Žák - 1.místo
.

 

Velká cena Adamova (30.9.2023)

Matěj Veselý- 1.místo
Viktorie Veselá - 3.místo
Hynek Lukas - 2.místo
.

Velká cena Ostravy (23.9.2023)

Matěj Veselý  - 3. místo

Vít Veselý - 3. místo

Viktorka Veselá - 3. místo

.

Český pohár Brno (9.9.2023)

Adam Jakš - 1. místo

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)