Úvodní strana   >   Informace   >   VÝSLEDKY   >   Školní rok 2021/2022

Školní rok 2021/2022

Český pohár Jablonec (MVC) - 15. 5. 2022

Adam Jakš - 3. místo

.

Český pohár Jablonec (MVC) - 14. 5. 2022

Petr Dvořák - 1. místo

.

VC Blansko - 7.5.2022

Tobiáš Štrubl - 1. místo
Lucinka Dvořáková - 1. místo
Kristýnka Dvořáková - 1. místo
Hynek Lukáš - 2. místo
Mirek Korber - 3. místo
Dan Badin - 3. místo
Ondřej Lukačovič - 3. místo
David Horňák - 3. místo
.

VC Prostějova 23. 4.  a  24. 4. 2022

Lucie Dvořáková - 1. místo

Kristýna Dvořáková - 1. místo

Jan Kulíšek - 1. místo

Adam Jakš - 1. místo

Pavel Kupka - 2. místo

Marek Raus - 3. místo

Petr Dvořák - 3. místo

Sofie Pastorková - 5. místo

.

Český pohár Ostrava 2. 4. 2022

Petr Dvořák - 3. místo

Petr Korber - 9. místo

.

Tvrdonice - 2. 4. 2022

Lucie Dvořáková - 1. místo

Kristýna Dvořáková - 1. místo

Tomáš Vaculík - 2. místo

Dan Badin - 2. místo

David Horňák - 3. místo

Ondřej Lukačovič - 3. místo

Tobiáš Štrubl - 3. místo

 

Český pohár - U15 20.3.2022

Petr Dvořák - 2. místo

.

Český pohár - U18 Hranice 19.3.2022

Adam Jakš - 1. místo 

Adam si prvním místem v Báňské Bystrici a tímto výsledkem zajistil start a účast na MT Cadet European Judo Cup Teplice

.

Mistrovství euroregionu Beskydy 13.3.2022

Lucie Dvořáková - 1. misto

Kristýna Dvořáková - 3. místo

Viktorie Romanová - 2. místo

Petr Dvořák - 2. místo

.

Grand Prix Báňská Bystrica - mezinárodní turnaj (U18) 5.3.2022

Adam Jakš - 1. místo (do 73kg)

.

Lízatkový turnaj - Uherský Brod 26.2.2022

Kristýna Dvořáková - 1. místo
Matyáš Janíček - 1. místo
Tobiáš Štrubl - 2. místo
Jan Kulíšek - 2. místo
Tomáš Vaculík - 3. místo
Dan Badin - 3. místo
Marek Raus - 3. místo
Lukáš Veselý - 3. místo
David Horňák - 3. místo
Ondřej Lukačovič - 3. místo

 

Líšeňský pohár Brno 5.2.2022

Lucie Dvořáková - 1. místo

Kristýna Dvořáková - 1. místo

Miroslav Korber - 2. místo

Hynek Lukas - 7. místo

.

Pohár nadějí U18 Olomouc (21.1.2021)

Adam Jakš - 9. místo

.

Velká cena Česká Třebová (21.1.2021)

Petr Dvořák  (U15)) - 1. místo 

Lucie Dvořáková (U11)- 1.místo

Kristýna Dvořáková (U11) - 1.místo

.

Mezinárodní turnaj Bielsko-Biala POLSKO (08.01.2022)

Petr Dvořák - 2. místo (U16)

Lucie Dvořáková - 2.místo (U10)

Kristýna Dvořáková - 2.místo (U10)

Sofie Pastorková - 5-6. místo (U12)

Hynek Lukas - 9. misto (U10)

.

.

Vánoční turnaj Mohelnice (27.11.2021)

Petr Korber - 1. místo

Petr Dvořák - 1. místo

Hynek Lukas - 1. místo

Kristýna Dvořáková - 2. místo

.

 

Přebor České republiky družstev st.žáků (14.11.2021)

Z našeho oddílu se zúčastnili Adam Jakš, Petr Korber, Petr Dvořák za SKKP Brno.

Družstvo SKKP Brno obsadilo krásné 2. místo 

 

 

Přebor České republiky starších žáků (7.11.2021 - Jablonec)

Adam Jakš - 3.místo

Petr Dvořák - 9.místo

Petr Korber - 9.místo

.

.

Velká cena Štramberk (16.10.2021)

Hynek Lukas - 3. místo

Lucie Dvořáková - 2. místo

.

.

Přebor obce Sokolské (10.10.2021)

Výsledky sokolů Nové Bránice:

Lucie Dvořáková - 1. místo

Kristýna Dvořáková - 2. místo

Petr Dvořák - 2. místo

Petr Korber - 4. místo

Miroslav Korber - 5. místo

.

.

 

Velká cena města Hluk (2.10.2021)

Hynek Lukáš - 2. místo
Petr Dvořák - 2. místo
Petr Korber - 2. místo
Lucie Dvořáková - 1. místo
Týna Dvořáková - 3. místo
Miroslav Korber - 1. místo
Sofie Pastorková - 3.místo
.
.

 

 

Velká cena Adamov (25.9.2021)

Hynek Lukáš - 1. místo
Petr Dvořák - 1. místo
Petr Korber - 2. místo
Patrik Eleder - 2. místo
Lucie Dvořáková - 3. místo
Týna Dvořáková - 3. místo
Víťa Veselý - 3. místo
Matěj Veselý - 2. místo
Michal Štrubl - 5. místo
Míra Korber - 3. místo

.

.

Český pohár Brno (12.9.2021)

Adam Jakš - 3.místo

Petr Dvořák - 9.místo

.

.

Krajský přebor Jihomoravského kraje (18.9.2021)

Petr Korber - 1. místo

Petr Dvořák - 2. místo

Sofie Pastorková - 2. místo

Jakub Polák - 2. místo

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)