Úvodní strana   >   Informace   >   VÝSLEDKY   >   Školní rok 2019/2020

Bad Pirawarth (7. 12. 2019)

Lucie Dvořáková - 1.místoPohar

Adam Jakš - 1. místo

Martin Kýr - 1. místo

Petr Korber - 1.místo

Lukáš Kýr - 2. místo

Kristýna Dvořáková - 2.místo

Miroslav Korber - 3.místo

Sofie Pastorková - 3.místo

Petr Dvořák - bez umístění

Někteří jednotlivci si vezou také poháry a medaile z dlouhodobé soutěže.

Přebor České republiky České obce sokolské (30.11.2019)

 

Přeborníci ČR:

Petr Dvořák

Petr Korber

Lucie Dvořáková

Diana Švejdová

Veronika Švejdová

Bronzové medaile:

Šimon Brázda

Miroslav Korber

Kristýna Dvořáková

Vánoční turnaj Mohelnice  (23.11.2019)

Šimon Brázda - 1. místo

Adam Jakš - 3. místo

Petr Korber - 3. místo

Šampionát Moravy 2019 (16. 11. 2019)

Lucie Dvořáková - 2. místo
Miroslav Korber - 3. místo
Matěj Veselý - 3. místo
Jakub Polák - 4. místo
Hynek Lukas - 5. místo
Martin Kýr - 7. místo

Velká cena Znojma (9.11.2019)

Petr Dvořák - 1. místo

Šimon Brázda - 2. místo

Petr Korber - 2. místo

Lucie Dvořáková - 2. místo

Kristýna Dvořáková - 2. místo

Miroslav Korber - 3. místo

Podzimní turnaj Tvrdonice  (2.11.2019)

Miroslav Korber - 3.místo

Petr Korber - 3. místo

Lucie Dvořáková - 2.místo

Karel Uzel - 3.místo

Přebor ČR mladších žáků - (19.10.2019)

Adam Jakš - přeborník ČR za rok 2019

Diana Švejdová - 7.místo

5.ročník Turnaje pro mládež (Pohořelice, 12.10.2019)

Turnaje se zúčastnilo 194 závodníků.

1. místa: Lucie Dvořáková, Adam Jakš, Matěj Veselý, Diana Švejdová, Hynek Lukas

2. místa: Vít Veselý, Švejdová Veronika

3. místa: Petr Dvořák, Kristýna Dvořáková, Miroslav Korber, František Fojtík, Martin Kýr, Lukáš Kýr, Jan Obrdlík

V soutěži družstev obsadilo družstvo Dolních Kounice krásné 3.místo za Sokolem Jihlava a SK KP Brno.

Hollabrunn -  3.kolo WEINVIERTELCUPU (29.9.2019)

Jiří Straka - 2.místo

Sofie Pastorková - 2.místo

Hynek Lukas - 1. místo

Lucie Dvořáková - 2.místo

Kristýna Dvořáková - 1.místo

Michal Štrubl - 3.místo

Petr Dvořák - 1.místo

Patrik Eleder - 3.místo

Dvořáková Natalija - 2.místo

Karel Uzel - 3.místo

Velká cena Adamov (kvalifikace na PČR mladších žáků) - 28.9.2019

Petr Dvořák - 1.místo

Adam Jakš - 1.místo

Lucie Dvořáková - 1.místo

Petr Korber - 2.místo

Veronika Švejdová - 2.místo

Hynek Lukas - 2.místo

Kristýna Dvořáková - 3.místo

Šimon Brázda - 3.místo

Diana Švejdová - 5.místo

Český pohár Brno (15.9.2019)

1. místo - Adam Jakš (do 55 kg mladších žáků)

5. místo - Petr Dvořák (do 38 kg mladších žáků)

7. místo - Veronika Švějdová (do 52 kg mladších žákyn)

9. místo - Šimon Brázda (do 38 kg mladších žáků)

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)