Úvodní strana   >   Informace   >   Výsledky soutěží školního roku 2017/2018

Pohar

Velká cena Blanska 19.5.2018

1. místo – Petr Dvořák, Veronika Švejdová
2. místo – Šimon Brázda, Adam Jakš, Diana Švejdová
3. místo – Miroslav Korber, Petr Korber

Mezinárodní turnaj Zeltweg (Rakousko) - 12.5.2018

Adam Jakš - 1. místo

Petr Korber - 2. místo

Šimon Brázda  - bez umístění

Pohár osvobození Tvrdonic - 28.4.2018

Družstvo Dolních Kounic obsadilo 3.místo za oddíly z Veselí a SKKP Brno.

Adam Jakš - 1. místo

Petr Dvořák - 2. místo

Petr Korber - 2. místo

Šimon Brázda - 2. místo

Antonín Hušek - 2. místo

Turna přípravek - Brno 21. 4. 2018

Petr Dvořák - 1.místo

Petr Korber - 1.místo

Šimon Brázda - 1.místo

Adam Novotný - 4.místo

Miroslav Korber - 3.místo

Adan Heryán - 3.místo

Boris Trungel - 5.místo

Jan Bašta - 4.místo

Uherské hradiště - 14.3.2018

Petr Dvořák - 1. místo

Veronika Švejdová - 1. místo

Šimon Brázda - 1. místo

Adam Jakš - 3. místo

Diana Švejdová - 2.místo

Antonín Hušek - 2. místo

Petr Korber - 7.místo

Mezinárodní velká cena - Pezinok (SK) - 24. 3. 2018

Adam Jakš - 3.místo

Tadeáš Osička - 2.místo

Český pohár Jablonec - 17.3.2018

Adam Jakš - 3.místo

Velká cena Veselí nad Moravou - 10.3.2018

Tadeáš Osička - 1. místo
Petr Dvořák - 1. místo
Adam Jakš - 1. místo
Antonín Hušek - 1. místo
Šimon Brázda - 3. místo
Petr Korber - 3. místo
Oldřich Horčica - 3. místo
Jan Horčica - 3. místo
Boris Trungel  - 3. místo

 

Turnaj přípravek v Brně - 3.3.2018

Adam Novotný - 3.místo

Mistrovství euroregionu Beskydy - 3.3.2018 (Raškovice)

Mistři euroregionu Beskydy

Tadeáš Osička

Diana Švejdová

Adam Jakš

Další umístění:

Veronika Švejdová – 2. místo

Šimon Brázda – 3. místo

Petr Dvořák – 3. místo

Petr Korber – 7. místo

Slezský pohár Opava 26.2.2018

Veronika Švejdová - 1.místo

Diana Švejdová - 2.místo

Tadeáš Osička - 2.místo

Antonín Hušek - 2.místo

Šímon Brázda - 3.místo

Turnaj přípravek Vodova Brno 29.1.2018

Petr Dvořák - 1.místo

Petr Korber - 1.místo

Mezinárodní Velká Cena - Česká Třebová 20-21.1.2018

Adam Bureš - 3.místo

Adam Jakš - 5.místo

Viktor Pokorný - 1.místo

Mezinárodní turnaj v Bielsko-Biala (Polsko 13-14.1.2018)

1. místo - Adam Jakš

5. místo - Šimon Brázda

7. místo - Tadeáš Osička

Šampionát Moravy (16.12.2017)

Šampioni Moravy 2017:

Adam Bureš, Adam Jakš, Šimon Brazda, Diana Švejdova, Viktor Pokorny

Veronika Švejdova se umistila na 2. mistě

Petr Korber na 3. mistě

Velká cena Adamova (2.12.2017)

Marek Želev - 1.místo

LÍŠENSKÝ POHÁR (25. 11. 2017)

Marek Želev - 1.místo

MVC MOHELNICE (25. 11. 2017)

Adam Jakš, Adam Kelbl, Antonín Hušek, Tadeáš Osička, Šimon Brázda - 1.místo

Petr Korber, Petr Dvořák - 3. místo

MVC GALANTA SLOVENSKO (11. 11. 2017)

Tadeáš Osička - 2.místo

Adam Bureš - 1. místo

Šimon Brázda - 5.místo

Jako oddíl jsme skončili na krásném 14. místě: http://wyniki.judoinfo.pl/Competition2/index_match.html

VC Jihlava (28. 10. 2017)

Marek Želev - 2. místo

Turnaj pro mládež v Pohořelicích (21. 10. 2017)

Turnaje se účastnilo 172 závodníků z 26 klubů. Do soutěže družstev nominovalo své „koně“ 9 týmů.

Soutěž družstev:

  1. ODDÍL JUDO DOLNÍ KOUNICE
  2. SKKP BRNO
  3. JUDO KATA BRNO a JUNIOR JUDO BRNO

Jednotlivci z Dolních Kounic:

Šmíd Marek – 7.místo

Želev Marek – 2.místo

Osička Tadeáš – 2.místo

Brázda Šimon – 1.místo

Kelbl Adam – 2.místo

Pokorný Viktor – 1.místo

Horčica Jan – 3.místo

Horčica Oldřich – 4.místo

Švejdová Veronika -3.místo

Švejdová Diana – 2.místo

Jakš Adam – 1.místo

Vejrosta Jiří – 2.místo

Dvořák Petr – 3.místo

Bureš Adam – 1.místo

Antoním Hušek – 3.místo

Miroslav Korber – 5.místo

Kudláček Jáchym – 6.místo

Korber Petr - 3.místo

VC Tvrdonice - 14.10.2017

 Petr Korber - 2.místo

Petr Dvořák - 1.místo

Adam Kelbl - 1.místo

Adam Jakš - 1.místo

Šimon Brázda - 1.místo

VC Polná - 14.10.2017

Marek Želev - 2. místo

Turnaj přípravek Brno - 7.10.2017

Petr Korber - 1.místo

Petr Dvořák - 3.místo

Krajský přebor benjamínků Olomouckého kraje U11 (30.9.2017)

Tadeáš Osička - 1.místo

International Vienna Open 2017 (24. 9. 2017)

Adam Bureš - 2.místo

Adam Jakš - 1.místo

Viktor Pokorný - 1.místo

Petr Korber - 5.místo

Petr Dvořák - 7.místo

Malacky - Slovensko (23. 9. 2017)

Tadeáš Osička - 1.místo

Šimon Brázda - 3.místo

Ždár nad Sázavou (10.9.2017)

Marek Želev - 3.místo

Pohár Olympijských nadějí Raškovice u F-M (9.9.2017)

Tadeáš Osička - 1.místo

Šimon Brázda - 3.místo

Adam Bureš - 1.místo

Adam Jakš - 1.místo

Marek Želev - 3.místo

Viktor Pokorný - 2.místo

Petr Dvořák - 5.místo

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)