Úvodní strana   >   Informace   >   Výsledky školního roku 2018/2019

Řečkovický nářez (8.6.2019)

Adam Jakš - 1.místo
Šimon Brázda - 1.místo
Petr Korber - 2.místo
Petr Dvořák - 3.místo
Diana Švejdová - 2.místo
Veronika Švejdová - 2.místoPohar

Míra Korber - 4.místo

Společně s trenéry SKKP Brno, Blučina, Dědice, Adamov jsme sestavili tři týdmy STS Chvojkovice Brod, které se umístili na 1,2 a 3 místě.

Velká cena Prostějova (25.5.2019)

Lucie Dvořáková - 1. místo 
Kristýnka Dvořáková - 1. místo 
Diana Švejdová - 1. místo
Adam Jakš - 1. místo 
Veronika Švejdová - 2. místo

Miroslav Korber - 3. místo
Petr Korber - 3.místo 
Petr Dvořák - 3. místo
Šimon Brázda - 3. místo

Soutěž družstev U9 - 3. misto
Soutěž družstev U13 - 3. místo

Velká cena Blanska (11. 5. 2019):

Adam Jakš - 1.místo
Kristýna Dvořáková - 1. místo
Lucie Dvořáková - 2. místo
Petr Dvořák - 2. místo 
Petr Korber - 2. místo
Šimon Brázda - 7.místo

Mezinárodní  velká cena Budapešť (27.4.2019)

5.místo - Adam Jakš (do 49 kg mladších žáků)

 

Velká cena Tvrdonice (27.4.2019)

Lucie Dvořáková - 1. místo
Sofie Pastorkova - 2. místo
3.místa: Mirek Korber , Michal Štrubl , Jan Obrdlik , Týna Dvořáková

Velká cena Ostravy  (15.4.2019)

Adam Jakš - 1.místo

Petr Dvořák - 2. místo

Šimon Brázda - 3.místo

Bad Pirawarth - Rakousko (30. 3. 2019)

1. místa: Lucie Dvořáková, Miroslav Korber, Petr Korber, Petr Dvořák, Vít Veselý, Hynek Lukas

2.místa: Sofie Pastorkova, Šimon Brázda, Kristýna Dvořáková

3.místa: Matěj Veselý, Jan Obrdlik, Jiří Vebr

4.místo: Jiří Straka

Velká cena Pezinok - Slovenský pohár (23.3.2019)

Mladší žáci:

1. Diana Švejdová

3. Adam Jakš

Turnaj přípravek Brno (23.3.2019)

1. Lukáš Kutek
2. Lucie Dvořáková...
3. Fanoušek Fojtík, Kristýna Dvořáková, Pavel Franta
4. Miroslav Korber, Jan Bašta

Velká cena Veselí nad Moravou (9.3.2019)

Adam Jakš - 1.místo

Veronika Švejdová -1.místo

Lucie Dvořáková - 1.místo 

Diana Švejdová - 2.místo

Petr Korber - 3.místo 

Adam Novotný - 3.místo

Hynek Lukas - 3.místo 

Matěj Veselý - 3.místo 

Petr Dvořák - 5.místo 

Grand Prix - Český pohár - Ostrava (23-24.2.2019)

Adam Jakš - 3. místo

Veronika Švejdová - 5. místo

 

Turnaj přípravek Brno (23. 2. 2019)

Fanoušek Fojtík - 2.místo

Lucie Dvořáková - 2. místo

Kristýna Dvoráková - 3. místo

Miroslav Korber - 4. místo

Lukáš Kutek - 5. místo

Velká cena Žilina (2.2.2019)

Petr Dvořák - 3. místo

Adam Jakš - 1. místo

Petr Korber - 3. místo

Šimon Brázda - 5. místo

Velká cena České Třebové (20.1.2019)

Adam Jakš - 1. místo

Šimon Brázda - 3. místo

Mezináodní turnaj v Bielsko Biala (Polsko) - 12-13.1.2019

Petr Dvořák - 2. místo
Diana Švejdová - 5. místo
Adam Jakš - 7. místo
Petr Korber - 7. místo
Veronika Švejdová - 7.  místo

Turnaj přípravek v Brně - 12. 1 .2018

Martin Kýr - 1. místo
Lukáš Kýr - 2. místo
Hynek Lukas - 2. místo...
František Fojtík - 3. místo
Lukáš Kutek - 3. místo
Adam Novotný - 3. místo

Turnaj přípravek Brno - 8. 12. 2018

Martin Kýr - 3. místo

Lukáš Kutek - 3. místo

Pavel Franta - 3. místo

František Fojtík - 3. místo

Adam Novotný - 2. místo

Bad Pirawarth (Rakousko) - 8.12.2018

Petr Dvořák - 1. místo

Adam Jakš - 1. místo

Petr Korber - 1. místo

Jáchym Kudláček - 3. místo

Šampionát Moravy - 1. 12. 2018

Šampióni Moravy:

Petr Dvořák

Veronika Švejdová

Miroslav Korber

Diana Švejdová - 2. místo

Jiří Vejrosta - 3.  místo 

Vánoční turnaj Mohelnice - 24.11.2018

Petr Dvořák - 3. místo

Antonín Hušek - 2. místo

Petr Korber - 3. místo

Šimon Brázda - 5. místo

 

Znojmo 17.11.2018

Adam Jakš - 1.místo

Petr Dvořák - 1.místo

Petr Korber - 2.místo

Jáchym Kudláček - 2.místo

Šimon Brázda - 2.místo

Antonín Hubáček - 3.místo

Jan Vystrčil - 3.místo

Boris Trungel - 3.místo

Jan Horčica - 3.místo

Jiří Vebr - 4.místo

Turnaj pro mládež 27.10.2018

Adam Jakš – 1.místo

Brázda Šimon – 1.místo

Vejrosta Jiří – 1.místo

Diana Švejdová – 1.místo

Hynek Lukas – 1.místo

Dvořák Petr – 1.místo

Kristýna Dvořáková – 2.místo

Petr Korber – 2.místo

Veronika Švejdová – 2.místo

Lucie Dvořáková – 3.místo

Trungel Boris – 3.místo

Kudláček Jáchym – 3.místo

Antonín Hušek – 3.místo

Kudláčková Emma – 4.místo

Korber Miroslav – 4.místo

Horčice Oldřich – 4.místo

Horčica Jan – 5-8.místo

V soutěži družstev jsme se umístili na úžasném 1. místě

Přebor České republiky mladších žáků - 20.10.2018 (Ostrava)

Adam Jakš - kat.do 46kg - 3. místo

 

Velká cena Tvrdonic - 13.10.2018

Adam Jakš - 1. místo

Petr Dvořák - 1. místo

Petr Korber - 2. místo

Miroslav Korber - 2. místo

Šimon Brázda - 3. místo

Antonín Hušek - 3. místo

Boris Trungel - 3. místo

Jiří Vebr - 5. místo

Velká cena Polná - 6.10.2018

160 závodníků z 20 klubů

Petr Dvořák - 1. místo

Diana Švejdová - 1. místo

Petr Korber - 3. místo

Šimon Brázda - 3. místo

Veronika Švejdová - 2. místo

Antonín Hušek - 2. místo

 

Hollabrunn Rakousko - 30. 9. 2018

Mira Korber - 3.misto
Petr Dvořak - 1.misto
Petr Korber - 1.misto
Jachym Kudlaček - 3.misto
Jiří Vebr - 3.misto
Adam Jakš - 1. misto

 

Velká cena Adamova - 22. 9. 2018

Petr Dvořák - 1. místo

Jiří Vejrosta - 1. místo

Adam Jakš - 2. místo

Petr Korber - 2. místo

Šimon Brázda - 2. místo

Český pohár Brno - 16. 9. 2018

(mezinárodní velká cena, 1156 závodníků, 158 klubů, 2.243 zápasů)

Adam Jakš - 5. místo ve váze do 46kg

Brázda Šimon - 11.místo ve váze do 34 kg

Petr Korber - bez umístění







Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)